Ağu
5
2014

FENG SHUI ile PUSULA İÇİNİZDE

 

fengshui kapa

 

Feng Shui, yeryüzünü, gökyüzünü ve insanları inceleyerek, doğanın akışından yaşadığımız mekânlarda en iyi şekilde nasıl faydalanacağımızı gösteren bir felsefe, bir yaşam sanatıdır.

 

Esra hanım bizlere Feng Shui kitabıyla doğanın akışına saygı göstererek, doğanın kurallarını tanıyarak kendi doğamızla dış çevremizi uyumlu hale getirmeyi anlatıyor.

 

esra koyuncu (1)

Feng Shui’nin içinde neler yok ki? Astroloji, astronomi, coğrafya, psikoloji, tarih, coğrafya, jeoloji, meteoroloji ve matematik var. Bunların uyumu ile ortaya çıkan harika bir farkındalık öğretisi.

 

Çevrenin bizim yaşantımıza ne kadar etkide bulunduğunu bu eseri okuduktan sonra daha iyi anlayacaksınız. Çünkü yaşamın içinde var olan her şey birer enerjidir ve enerjilerin kontrolsüz oluşu bize bir fayda saplamaz aksine zarar verir.

 

esra koyuncu (2)

 

 

 Feng Shui bizlere enerjinin kontrol edilebilirliğini öğretmektedir.

 

Denge ve uyumun önemi Feng Shui ile çok güzel anlatılmış.

 

Bu eseri okuduktan sonra binanızı, evinizin içinizi, bahçenizi kısacası yaşam alanınızı tasarlarken bir kez daha düşüneceksiniz. Faydalı ve gerçekten işinize yarayacak öğretilerin bulunduğu bu değerli eseri tüm okuyucularıma önerebilirim.

 

Keyifli okumalar…

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 SIÇRA başlıklı makalemizde bir iki üç, çekim yasası ve disiplin hakkında bilgiler verilmektedir.

TwitterGoogle+FacebookLinkedInTumblrPaylaş

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında: HAKAN BİROL

Bir Yorum Yap

Twitter’den Takip Et!

  • Bir Şeyler Yapmak harekete gecmektir. Basarisiz olacagini dusunup hala yerinizde saymaktansa hemen bir seyler yapin! #pozitifgelişim
    about 7 gün ago
  • Emin olmak gelişmenin bir numaralı düşmanıdır. Önyargılarımız yuzunden kendimize bictigimiz değerin hep altinda kal… https://t.co/ygLngnIskn
    about 1 hafta ago

Facebook Sayfası

Hakan Birol TV

Giriş

Anket

Kişisel Gelişime İnanıyor musunuz?

View Results

Loading ... Loading ...

Son Yorumlar