Mar
4
2014

YAŞAM BİR TİYATRO MU?

tiyatro

 

Hayatın içinde birçok role bürünüyoruz. Peki, gerçekten hangi rolü hakkıyla oynuyoruz? Yoksa yaşam bir tiyatro salonu da rollerini beğenmeyenler iade edebiliyor mu?

 

Yaşama geldiysek artık bize verilen rolü en iyi şekilde oynamak durumundayız. Çünkü bu oyunun provası yok. Önemli olan hakkını vermeye çalışmak. Varsın istediğiniz rol size verilmemiş olsun. Asıl sıkıntı hayatı kabullenememektir. İşte bu noktada yaşamla aranızda problemler başlar.

 

Hayatı kabullenmeye başladığınız andan itibaren yolunuzdaki birçok engelin ortadan kalkmaya başladığını göreceksiniz. Neden böyle bir kanıya mı vardım? Esasında engel olarak gördüğümüz şeyin kendimiz olduğunu unutuyoruz. Bu yüzden sorumluluğu hep başkalarında atıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bugünkü Durumumuzu Arz Eden Kısa Bir Alıntı başlıklı makalemizde akşam gece, atom ve bugünlerde hakkında bilgiler verilmektedir.

TwitterGoogle+FacebookLinkedInTumblrPaylaş

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında: HAKAN BİROL

Bir Yorum Yap

Twitter’den Takip Et!

  • Bir Şeyler Yapmak harekete gecmektir. Basarisiz olacagini dusunup hala yerinizde saymaktansa hemen bir seyler yapin! #pozitifgelişim
    about 1 hafta ago
  • Emin olmak gelişmenin bir numaralı düşmanıdır. Önyargılarımız yuzunden kendimize bictigimiz değerin hep altinda kal… https://t.co/ygLngnIskn
    about 1 hafta ago

Facebook Sayfası

Hakan Birol TV

Giriş

Anket

Kişisel Gelişime İnanıyor musunuz?

View Results

Loading ... Loading ...

Son Yorumlar